FARNOSTI A FILIÁLKY NA KAPLICKU
                 farnost Kaplice                I        farnost  Benešov nad Černou   I   farnost Malonty    I            farnost Dolní Dvořiště                                                        I  f. Rožmitál n.Š.

kostel BlanskoSv. Jana NepomuckéhoSv. LinhartaPanny Marie Dobré radySv. Bartolomějedolní dvořištěSv. OndřejePanny Marie Sněžnékostel CetvinySv. Šimona a Judy
        Blansko             Omlenice        I Benešov n.Č.   Pohor.Ves   Pohoří n.Š. I   Malonty   I   Dolní Dvořiště      Rychnov n.M.             Svatý Kámen      Cetviny   I  Rožmitál n.Š.
PŘEJÍT NA ÚVODNÍ STRÁNKU
kliknutím na obrázek se dostanete na uvedené místo

·Aktuality-informace
·Víkendové bohoslužby v okrese pdf

·FOTOGALERIE-Stalo se

·Charita
·Farní knihovna
·Farní časopis

·Čísla bank. účtů farností
·Odkazy

·Nedělní slovo
·Přímluvy

·Dětské nedělní slovo
·Pro děti k neděli
·Pro děti k neděli 2

·KÁZÁNÍ-audio(MP3) P.Šimák

Doporučené weby:

Víra

Pastorace na webu

Karmelitánské knihkupectví

Katolický týdeník

INFORMACE
(jednotlivé farnosti níže)

Pro všechny farnosti

nnn FARNÍ VYCHÁZKA ČI VÝLET se uskuteční v neděli 5.7. Odjezd od fary ve 14.30h . Buď půjdeme procházkou kolem Dobechova, nebo se pojedeme vykoupat na Lipno. (dle zájmu).
Blížší nformace u P. Pavla - tf. 732 872 662.

nnn FARNÍ DOVOLENÁ – KROMĚŘÍŽ 9.- 15.8. – stále s ní počítáme. Kromě zámku, nádherného parku (na seznamu Unesco)a muzeí ve městě navštívíme archeoskanzen Modrá, hrad Lukov, Cimburk, zámek Tovačov, Svatý Hostýn, ZOO Zlín, příp. další místa, včetně pěší túry přírodou. Cena ubytování 1500,-Kč. Bližší info a přihlášky: P. Pavel, 732 872 662

nnn SETKÁNÍ MANŽELSKÉHO SPOLEČENSTVÍ (i jednotlivců) se konají dle domluvy.Bližší formace u P. Pavla (tf.732 872 662)

Kaplice

nnn BOHOSLUŽBY V TOMTO TÝDNU  jsou ZDE ve formátu pdf

nnn TÁBORÁK K ZAHÁJENÍ PRÁZDNIN  se bude konat ve středu 1.7. od 19h na farní zahradě. Všichni, zvláště děti, jsou zváni.

-   Blansko - filiálka

nnn NEDĚLNÍ BOHOSLUŽBY se pravidelně nyní konají jen 2.SOBOTU v měsíci - od 16.30h, nyní tedy v sobotu 11.7.

- Omlenice - filiálka

nnn BOHOSLUŽBY JSOU OBVYKLE V NEDĚLI V 8h Mše sv. se střídají s bohoslužbou slova. Mše sv. bude v neděli 5. 19.7. Bohoslužba slova 12. a 26.7.

Benešov nad Černou
nnn MŠE SV. jsou jako obvykle v neděli od 11.15h V neděli 12.7. dětská mše sv.
nnn TÁBORÁK K ZAHÁJENÍ PRÁZDNIN  se bude konat v čtvrtek 2.7. od 18h. Bude ještě upřesněno kde.
nnn KLENÍ - POSEZENÍ S HUDBOU se bude konat v sobotu 18.7. od 15h. Zahraje a zazpívá Hlubocký country band. Vstupné 100,- kč bude použito na opravy kostela.

nnn
POUTNÍ MŠE SV.V BENEŠOVĚ bude v neděli 26.7. od 11.15h
nnn KLENÍ - POUTNÍ MŠE SV. bude v sobotu 8.8. od 14.30h
nnn KLENÍ - SETKÁNÍ PŘÁTEL KOSTELA A KONCERT bude v neděli 13.9. od 15h

- Pohorská Ves - filiálka
nnn BOHOSLUŽBA se koná první neděli v měsici od 15h v kostele sv. Linharta, JEN KDYŽ SE ZÁJEMCI PŘIHLÁSÍ P. ŠIMÁKOVI NA TF.: 732 872 662. Možno se domluvit i v týž den a třeba jen chvíli před plánovaným časem bohoslužby. (přijedu z Kaplice, cesta trvá 20min.)

- Pohoří na Šumavě - filiálka

nnn KOSTEL JE OTEVŘEN po celý den.

nnn KOSTELNÍ KAVÁRNA je otevřena 1. a 3. neděli v měsíci od 13 do 18h.

nnn LETNÍ KONCERT se bude konat v neděli 1.8. od 19h.

nnn JIHOČESKÁ DECHOVKA bude hrát u kostela v neděli 16.8. od 14h. Občerstvení zajištěno, bude i ochutnávka vína.
nnn POUTNÍ MŠE SV. zde bude v neděli 13.9. od 19h

nnn DALŠÍ INFORMACE o akcích na tomto místě na stránkách spolku německy mluvících rodáků.  ZDE.

Malonty
nnn SETKÁNÍ VE SPOLEČENSTVÍ  se bude konat ve čtvrtek 18.6. od 17h v klubovně hasičárny.

nnn V NEDĚLI 5.7. BUDE MŠE SV. V 11h a to i když jsou prázdniny. Bude zaměřena na děti. Mše sv. v 8h tedy nebude!

nnn TÁBORÁK K ZAHÁJENÍ PRÁZDNIN  se bude konat v úterý 30.6. od 18h u vodárny - směr Pohorská Ves. Všichni, zvláště děti, jsou zváni.

Rožmitál na Šumavě

nnn SETKÁNÍ VE SPOLEČENSTVÍ NYNÍ bude v sobotu ??? od 19.15 na faře.

nnn TÁBORÁK K ZAHÁJENÍ PRÁZDNIN  se bude konat v sobotu 4.7. od 19h na farní zahradě. Všichni, zvláště děti, jsou zváni.

Dolní Dvořiště

nnn PRAVIDELNÁ MŠE SV. JE 2. A 4. NEDĚLI V MĚSÍCI   od 18h (v zimním čase už od 17h) Nyní tedy: v neděli  14.6. od 18h.

nnn V NEDĚLI 28.6. BOHOSLUŽBA NEBUDE, všichni jsou zváni na pouť do Kaplice - tam je mše sv. v 9.30h. Zájemci o odvoz ať se přihlásí u P. Pavla (tf.: 732 872 662)

- Rychnov nad Malší -filiálka
nnn MŠE SV.ZDE JE 3.a 5. neděli v měsíci od 17h. (v letním čase od 18h) Nyní: v neděli   17.5. od 18h.
nnn FARNÍ TÁBORÁK   se bude konat ve čtvrtek 16.7. od 18h. Sraz u kostela Všichni, zvláště děti, jsou zváni.

-  Cetviny - filiálka

nnn KOSTEL SE NYNÍ OPRAVUJE, proto bohoslužby ani prohlídky nejsou možné

- Svatý Kámen - poutní místo

nnn BOHOSLUŽBY SE KONAJÍ PRVNÍ SOBOTU V MĚSÍCI v 17h. Nyní  7.6.

nnn Kostel a kaple s kameny jsou celodenně otevřeny.

Sídlo faráře - fara v Kaplici

DOPORUČUJI TYTO FILMY:

TURÍNSKÉ PLÁTNO - jiný film

Ježíš Nazaretský SK dabing

Ježíš Nazaretský CZ dabing 1.č.

Ježíš Nazaretský CZ dabing-2.č.

Ježíš - z pohledu dětí

Epizody z filmu o Ježíši